Základní informace
Oldřichov 82, 347 01 Tachov
32.000 - 37.000,- Kč
Ihned
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Hlavní náplň

• poptávkové řízení

• samostatné vedení obchodních jednání s dodavateli

• vystavování objednávek a kontrola smluvních podmínek

• zajištění včasnosti dodávek

• řešení dodavatelských reklamací a hodnocení dodavatelů

• příjemka a věcná kontrola objednaného zboží

• analýza efektivity dodávek, hledání úspor

Požadavky

• SŠ vzdělání obchodního nebo technického směru

• vhodné i pro absolventy škol

• znalost NJ nebo AJ slovem i písmem

• práce na PC, MS Office

• znalost nákupních a logistických procesů výhodou

• komunikační a vyjednávací dovednosti

• zájem o oblast nákupu a další rozvoj v této oblasti

• ochota učit se novým věcem

• samostatnost a aktivní přístup

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 21 dní dovolené + doplatek do 25 dní
  • mzdu dle zkušeností
  • výkonnostní bonus a další benefity
  • příspěvek na dovolenou, dopravu a penzijní připojištění
  • bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci
  • podpora při zapracování a v profesním růstu
  • poskytování stravenkového paušálu nebo stravování v závodní jídelně
  • zázemí stabilní společnosti
  • vyžití v mimopracovních aktivitách

Chcete u nás pracovat?

Zaujala vás některá z našich pozic? Neváhejte nás kontaktovat. Napište nám o kterou pozici máte zájem nebo rovnou zavolejte.

Kontaktujte nás
Děkujeme. Zpráva byla úspěšně odeslaná.
Oops! Něco se pokazilo při odesílání zprávy.
Prosím zkuste to později znovu.